O nas

Naszą dewizą jest: pomagamy podjąć świadomą decyzję.  

Zmiana zamieszkania to poważna decyzja. Można powiedzieć, że nasze życie może „wywrócić się do góry nogami”. A to często dlatego, że nie wzięliśmy pod uwagę korków (przecież jeszcze tutaj nie mieszkaliśmy!!!),  inwestycji jak np. nowa ścieżka rowerowa , ale czasem i nocnych rozładunków z nowego sklepu, dostępu do usług, szkół, opieki zdrowotnej… hałasu czy smogu…

Z drugiej strony  oglądając dwudzieste któreś mieszkanie zapominamy dopytać się z czego pobudowano ściany czy o instalacje – a właśnie wymieniono piony… Czy o to co kryje się za rogiem, w zieleni… A to ukryty, zamykany plac zabaw dla dzieci- na którym nam tak bardzo zależy.

Często -  w sezonie grzewczym -  przegląd lokum kamerą termowizyjną pomoże wyjaśnić Państwu obawy co do kondycji ocieplenia czy jakości izolacji w piwnicy.

To Wy Szanowni Klienci podejmujecie decyzję o zakupie/ sprzedaży mieszkania  czy domu za umówioną cenę. Naszą rolę - Pośrednika -  widzimy nie tylko jako kojarzenie stron czy zapewnienie bezpieczeństwa transakcji- ale też jako rzetelne źródło wiedzy na temat przedmiotu transakcji i aktualnych cen rynkowych.

Zapraszamy do współpracy.